مرکز خانواده پایدار

مراحل و قوانین همسان گزینی

مراحل همسان گزینی در این مرکز به صورت خلاصه در نمودار زیر نمایش داده شده است.

4

مراجعه حضوری به مرکز خانواده

ارائه مدارک شناسایی جهت تایید فرمها و مصاحبه حضوری اولیه با مشاور

4

5

بررسی اولیه توسط نرم افزار

در صورت تایید مشاور جهت همرسانی، انطباق فرم متقاضی با فرم سایر متقاضیان

5

7

همرسانی

در صورت پیدا شدن مورد متناسب و تایید مشاور پیشنهاد مورد به خانواده های متقاضیان

7

قوانین و مقررات مرکز در زمینه همسان گزینی

1. افراد در ضمن تکمیل فرمها متعهد می شوند که در ارائه اطلاعات صادق باشند اگر در هر مرحله از سیر مراحل همسان گزینی خلاف این ثابت شود فرد از سامانه حذف می شود.
2. تکمیل فرم تعهدی برای مرکز خانواده در ارائه مورد ایجاد نمی کند.
3. در صورت ارائه مورد برای ازدواج فرد خودش موظف به تحقیق بوده و مرکز در این خصوص هیچ تعهدی ندارد.

سؤالات متداول

اطلاعاتی که شما وارد می کنید به صورت در سریعترین زمان ممکن دریافت و اطلاعات فرمهایتان به صورت کامل از روی سایت پاک می شوند. فرمهای سایت فقط مسیر دریافت اطلاعات هست و ذخیره و پردازش آنها به صورت آفلاین انجام می شود.

هیچ تضمینی نیست. ما فرد معرفی شده را گارانتی نمی کنیم. ما  با استفاده از این سامانه به شما در یافتن گزینه های بهتر کمک می کنیم. سامانه همرسانی، مشاور و واسطین ازدواج همگی قرار است صرفاً به شما در این انتخاب کمک کنند اما وظیفه نهایی تحقیق و بررسی مورد بر عهده خودتان هست.

چون اطلاعات فرمهای شما از روی سایت پاک می شوند امکان ویرایش آنلاین وجود ندارد. اگر ویرایشتان به صورت جزئی هست می توانید به شماره واتساپ 09926331462 اطلاع بدهید تا برایتان اصلاح کنیم. اما اگر کلی هست باید دوباره فرم را تکمیل کنید و بعد به ما اطلاع بدهید تا با فرم قبلیتان جایگزین کنیم.

ما به صورت مداوم در حال بررسی و انطباق گزینه ها هستیم. مطمئن باشید اگر موردی با شاخصه های شما انطباق پیدا کرد به شما معرفی می کنیم. ضمن اینکه پیشنهاد می کنیم در فرم معیارها خط قرمزهای کمتری تعیین کنید تا افراد بیشتری در دایره انتخابتان قرار گیرند.

لازم نیست حضوری به مرکز مراجعه کنید. با شماره 05431136330 تماس بگیرید تا برایتان هماهنگ کنیم تا به نزدیکترین دفتر نهاد شهرستان محل اقامتتان تشریف ببرید تا مرحله بررسی مدارک و مشاوره انجام شود.

اسکرول به بالا